در خبري که گوگل روز جمعه منتشر کرد، اطلاعاتي درباره پيشرفت‌هايي که در سيستم دوربين در Pixel 5 و Pixel 4a 5G ايجاد شده، نوشته است. ظاهراً يکي از عکس‌هاي اين سايت توسط Pixel 5a که طبق اطلاعات EXIF ??تصويري که بطور رسمي رونمايي نشده، گرفته شده است. در تاريخ 1 اکتبر سال 2020 با استفاده از لنز زاويه ديد فوق العاده گسترده تلفن در f / 2.2 فيلمبرداري شده است.

مشخصات گوشي Pixel 5a 5G گوگل
دو هفته پيش خود گوگل خبر ساخت Pixel 5a 5G را اعلام کرد تا ثابت کند شايعات منتشر شده درباره آن نادرست است. اما بر اساس نام استفاده شده با داده‌هاي EXIF، به نظر مي‌رسد اين گوشي قرار است Pixel 5a نامگذاري شود و در آن از اسنپدراگون 765G استفاده شود که در گوشي‌هاي Pixel 5 و Pixel 4a 5G وجود دارد. به نظر مي‌رسد تغييراتي که در طراحي اين گوشي ايجاد شده بسيار کوچک بوده و با همان نمايشگر 6.2 اينچي FHD + است.علاوه بر عکس از مرکز خريد، تصوير ديگري نيز وجود دارد که مي‌توان با Pixel 5a گرفته شده است. اين عکس از دختري که در قسمتي از آب ايستاده گرفته شده است، اما داده‌هاي EXIF ??نتوانسته نشان دهد که کدام دستگاه براي گرفتن عکس استفاده شده است. چند ماه پيش نيز تصويري در فضاي مجازي منتشر شده بود که گفته مي‌شد به کمک گوشي Pixel 5a گرفته شده است و از آنجايي که کيفيت اين عکس با عکسي که به تازگي منتشر شده يکسان است، انتظار مي‌رود تصوير جديد نيز با گوشي Pixel 5a گرفته شده باشد. گفتني است که گوشي Pixel 5a را در اواسط ماه ژوئن رونمايي مي‌شود.


منبع :yjc.news


 

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین مطالب این وبلاگ

خرید سکه ساکر استارز محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین جستجو ها


♡...دل گـفـتـه هـایم TahaAD News علیرضا حبیبی شودان پارسا میرزایی Renea صندوقچه اي از اطلاعات نداي ماهين کتابخانه عمومی جوادالائمه علیه السلام شهرستان قدس سایت معرفی بازی های مختلف روستای کلهرود